← Maç Merkezi

Lens vs Como: UEFA Champions League, 4 Kas 2026

UEFA Champions League
Ev sahibiLens6012OVR
0–130'
DeplasmanComo8016OVR
  • ⚽ 7' Anastasios Douvikas

4 Kasım 2026, Çarşamba · 14:00 CT · Stade Bollaert-Delelis, Lens, France

Takım karşılaştırması

Puanlar

6012OVREv sahibi

Lens

ATT
5311
DEF
6112
FRM
5812
ELO
7014
  • 5311Hücum7816
  • 6112Savunma6914
  • 5812Form9920
  • 7014Elo gücü8116
  • 6012Genel8016
ATTDEFFRMELO
Lens Como
8016OVRDeplasman

Como

ATT
7816
DEF
6914
FRM
9920
ELO
8116

Puanlar yalnızca sonuç verilerinden oluşturulan kendi 0-99 ölçeğimizdir: ATT = 65 + 30 × log2(hücum endeksi), DEF = 65 − 30 × log2(savunma endeksi) (endeks 1,00 = organizasyon ortalaması), FRM = 30 + 69 × son 5 maçtaki puan ÷ 15, ELO = 60 + (Elo − 1500) ÷ 9, OVR = %30 ATT + %30 DEF + %20 FRM + %20 ELO. Her biri 1-99 ile sınırlıdır. Menajer stili aynı sayıları 1-20 ölçeğinde gösterir (puan ÷ 99 × 20). Puanlar yalnızca maç öncesi oynanan maçları kullanır. Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Kesinleşen ilk 11'ler

İlk 11'ler maçtan ~1 saat önce açıklanır.

Kim kazanır?

Maç başlamadan seç. Sadece eğlence için: hesap yok, para yok, yalnızca bu tarayıcıda saklanır.

Maç önü analizi

Champions League puan durumunda şu an Lens (27., 3 maçta 3 puan), Como (11., 3 maçta 6 puan) takımını konuk ediyor. Lens, 3 Champions League maçında 3 gol attı ve 7 gol yedi (maç başına 1,0 ve 2,3). Como, 3 Champions League maçında 10 gol attı ve 5 gol yedi (maç başına 3,3 ve 1,7). Tüm organizasyonlarda son form (eskiden yeniye): Lens MGMGM, Como GGGGG. Gol modeli yaklaşık 1,6–2,4 bekliyor. Como açık favori: Lens %26, beraberlik %20, Como %54. En olası tek skor 1–2, ama onun bile olasılığı yalnızca %8. Elo puanları (Lens 1589, Como 1692) Lens için %44 beklenen skor veriyor; bu gol modeliyle uyumlu. Küçük örneklem uyarısı: takımlardan birinin bu sezon yalnızca 3 Champions League maçı var, bu yüzden bu sayılar büyük ölçüde organizasyon ortalamalarına dayanıyor.

Maç önü değerlendirme

Lens kazanırBeraberlikComo kazanır

Beklenen gol (model): Lens 1,62 · Como 2,37 · en olası skor 1–2 (%8).
Yöntem: Poisson. 65 Champions League maçından (bu sezon) maç başına ev sahibi 2,34 / deplasman 1,62 gol taban değeri. Beklenen gol = taban × hücum × rakip savunması. Elo karşılaştırması: Lens beklenen skoru %44. Yöntemin tamamı.

Eğitim amaçlı analizdir, bahis tavsiyesi değildir.

Önemli sayılar

LensComo
27.Puan durumundaki sıra11.
3 (3)Puan (oynanan)6 (3)
1-0-2G-B-M2-0-1
1,00Maç başına atılan gol*3,33
2,33Maç başına yenilen gol*1,67
MGMGMForm, son 5 (tüm org.)GGGGG
1589Elo puanı (maç öncesi)1692
0,75 / 1,09Hücum / savunma endeksi1,34 / 0,92
43,8Topla oynama % (bu maç)56,2
4Şut (bu maç)5
1İsabetli şut (bu maç)2
2Korner (bu maç)2
4Faul (bu maç)2

Tablo: güncel Champions League puan durumu. *Bu sezon maç öncesine kadar oynanan Champions League maçları. Endeks: 1,00 = organizasyon ortalaması (hücum: yüksek daha iyi; savunma: düşük daha iyi).

Aralarındaki maçlar

Veri akışında önceki karşılaşma yok.